Hac Yolcusuyuz Nasipse ..

 

Lebbeyk Allahümme lebbeyk.

Lebbeyk lâ şerîke leke lebbeyk.

İnne'l-hamde ve'nni'mete leke

 ve'l-mülk, lâ şerîke leke."

 

"Tekrar tekrar icabet sana Ya Rabbi, tekrar icabet sana, tekrar icabet sana. Senin ortağın yoktur. Her emrini ifaya hazırım. Hiç şüphe yok ki, hamd ve nimet sana mahsustur. Mülk (kâinatın mutlak hükümranlığı) senindir. (Bunların hiç birinde) senin ortağın (ve benzerin) yoktur" (Müslim, Sahih, Kitabü'l-Hacc, 3; İbn Mâce, Sünen, Menasik, 15; Ebû Dâvud, Menasik, 26).

 

Sevgili arkadaslarim ,

Baslikta belirttigim üzre Rabbim nasip ederse 2 hafta sonra hac yolcusuyuz esimle .Sizlerden asagi yukari 4 hafta ayri kalacagiz .Bu sebepten dolayida son elislerimden bir cogunu siteye ekleme firsati bulamadim henuz bu son iki haftadada firsat bulabilecegimi sanmiyorum artik onlari geri döndügümde yayinlayacagim insaallah .

Henüz yolculuk ile ilgili tam kesin tarihler bizlere ulasmadi hangi kafilede oldugumuz belli degil ama hangisi olursa olsun hayirlisi olsun insaallah günleri sayiyor vakit yaklastikcada heyecanimiz bir kat daha artiyor , dun ögle namazi ile ikindi arasi mevlüdümüz vardi Rabbime sükürler olsun cok güzel geçti .Bulundugumuz kasabadan oldukca kalabalik bir grup olarak gidiyoruz , kismetse 30 kisi , Rabbim hayirli kilar insaallah niyetimizi .

Tam kesin tarih oldugunda sizlere burdan yine bildirecegim , ayrica gül kokulu sevgili peygamberimiz'e hediye göndermek isteyen olursa seve seve , hediye derken yasin olur , tesbih cekmis olursunuz gondermek istersiniz burdan bana bildirebilirsiniz , cevremde bu sekilde hediye gonderenlerden dolayi belki aranizda isteyen olur diye buraya yazma ihtiyaci duydum ..

Hepinizi cok seviyorum , hakkinizi helal edin ,benden yana bir hak gecmis ise hepinize helal olsun , Hepinizi Allah (c.c) emanet ediyorum , daha iki hafta buralardayim ama cok cok yogun olursam simdiden helalleseyim dedim ..

 

Sevgilerimle ...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !